اروم نت سایت برتر

پرتال سرگرمی و اجتماعی اروم نت ، از سال  ۹۰ فعالیت خود را در ، در ۱۶ بخش اصلی و تخصصی با ۱۱۰ بخش فرعی متنوع در حوزه های مختلف از جمله خبر ، سبک زندگی ، مذهبی ، صدا و سیما ،  مدرنیته، گردشگری ، پزشکی ، سرگرمی ، فـرهنگ و هنر و … مدت هاست که میزبان کاربران عزیز می باشد. اروم نت در همین چند وقت اخیر توانسته رتبه خود را در الکسا بهبود بخشیده و رفته رفته به تعداد کاربران خود بیافزاید.

از آنجایی که تبلیغات در محیط وب که امروزه بع بخش جدا نشدنی از زندگی مردم دنیا و بخصوص ایرانیان تبدیل شده است لذا بهترین محیط جهت تبلیغات با توجه به بیشتر دیده شدن می باشد.

انواع تبلیغات در اروم نت

۱- تبلیغات بنری

این نوع تبلیغات به صورت یک بنر در قسمت های مختلف سایت قرار می گیرد و کاربر بعد از ورود به سایت تبلیغات را مشاهده کرده و بعد از نیازسنجی به صفحه مورد نظر شما هدایت می شود.

۲- تبلیغات محتوایی

این نوع تبلیغات به صورت محتوایی بوده و اطلاعات جامع تری می توان به کاربر مشاهده کنند ارائه کرد.

۳- تبلیغات لینکدار

در این نوع تبلیغات یک لینک به عنوان تبلیغات به کاربر ارائه می شود و کاربر بسته به نوع نیاز به لینک مورد نظر مراجعه می کند.

جهت ثبت سفارش با ایمیل info {@}oromnet .ir مکاتبه فرمایید.

قوانین و مقررات تبلیغات در اروم نت

  • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

  • در زمان نمایش اگهی در پرتال اروم نت  ، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نوعی سوء استفاده از تبلیغات در سایت اروم نت باشد ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و هیچ گونه مبلغی عودت نخواهد شد.

  • مسئولیت هرگونه مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و اروم نت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

  • در صورت دستور مقامات قضایی و نهادهای امنیتی و دولتی کشور جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حذف تبلیغ ، نمایش آن تبلیغ در همان زمان قطع شده و تمامی عواقب حقوقی و مادی و معنوی و خسارت به عهده آگهی دهنده خواهد بود.

  • اروم نت مجاز است در هر زمان که صلاح بدانید نسبت به تغییر مقررات و نوع آگهی و هزینه آن اقدام نماید و آگهی دهنده ملزم به رعایت تمامی قوانین می باشد.