اروم نت سایت برتر
خانه / اخبار / افزایش فروش قابل توجه «هشتگ» در هفته دوم اکران

افزایش فروش قابل توجه «هشتگ» در هفته دوم اکران

 

با آغاز فصل پاییز تاکنون حدود هفت فیلم به چرخه اکران اضافه شده اند. از امروز نیز دو فیلم جدید دیگر روی پرده می روند تا تقریباً ترکیب اکران سینماها شکلی جدید به خود بگیرد.

«آهوی پیشونی سفید ۲» به کارگردانی سیدجواد هاشمی یکی از فیلم های جدید محسوب می شود که قرار است از امروز در گروه زندگی و همزمان با آغاز هفته کودک به نمایش درآید.

با آغاز اکران «آهوی پیشونی سفید ۲»، تعداد آثار روی پرده که مضمون کودک و نوجوان دارند به دو فیلم می رسد. نکته عجیب در مورد «خاله قورباغه» دیگر فیلم در حال اکران ژانر کودک این است که پس از گذشت یکصد روز از اکرانش هنوز در ۱۸ سینمای کشور نمایش دارد!؟

«لس آنجلس – تهران» دیگر فیلم جدیدی است که گویا مضمونی کمدی دارد و از امروز در گروه کورش روی پرده خواهد رفت. این فیلم به جای «سوفی و دیوانه» می آید که قرارداد اکرانش تنها دو هفته بود.

در میان فیلم های در حال اکران «مغزهای کوچک زنگ زده» با اختلاف بسیار نسبت به سایر فیلم ها در صدر جدول فروش هفتگی قرار دارد. ساخته هومن سیدی در دو هفته چهار میلیاردی شده و پیشتاز گیشه است. این فیلم با نمایش در ۱۱۶ سینما – ۳۷ سینما در تهران و ۷۹ سالن در شهرستان ها – به این فروش دست یافته است.

«هشتگ» دیگر فیلم کمدی که این روزها خوب می فروشد در هفته دوم اکرانش افزایش فروش قابل توجهی داشته است. تعداد سینماهای این فیلم در مقایسه با هفته قبل هم در تهران و هم در شهرستان ها اضافه شده است. در حال حاضر این فیلم حدود ۱۰۰ سینما در کشور در اختیار دارد و حدود ۸۹۴ میلیون تومان فروش کرده است.

«هزارپا» مقداری افزایش گیشه داشت اما با استقبال مخاطبان از «هشتگ»، حالا به رتبه سوم جدول فروش هفتگی رسیده.

۸۲ روز از نمایش «هزارپا» می گذرد و همچنان اکرانش در ۵۴ سینما ادامه دارد. فروش این فیلم در مجموع سینماهای تهران و شهرستان ها ۳۷ میلیاردی شد.

«لازانیا»ی تازه اکران شده با اختلاف جزئی نسبت به «هزارپا» در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفته است. ساخته جدید حسین قناعت در تهران ۳۱ و در شهرستان ها ۴۴ سینما در اختیار دارد. مجموع گیشه این فیلم کمدی به گفته پخش کننده اش حدود ۵۸۰ میلیون تومان است.

«عرق سرد» با وجود تحریم های حوزه هنری گیشه چندان بدی نداشته و نسبت به هفته اول اکران بیشتر فروخته است. این فیلم اجتماعی ۳۰ سینما در تهران دارد و به طور همزمان در ۲۸ سینمای شهرستان ها در حال نمایش است. ساخته سهیل بیرقی در عرض ۱۳ روز نمایش حدود ۶۸۶ میلیون تومان فروش داشته.

«تنگه ابوقریب» که هم اکنون وارد هفته نهم اکرانش شده، تعدادی از سالن هایش را از دست داده است. فروش کل ساخته بهرام توکلی با ۲۱ سینما در پایتخت و ۴۴ سینما در شهرستان ها طبق اعلام پخش کننده اش به مبلغی حدود چهار میلیارد و ۹۳۹ میلیون تومان رسیده است. این فیلم از هفته گذشته سینمای سرگروهش (استقلال) را در اختیار «ماهورا» قرار داد.

«جاده قدیم» در هفته دوم اکران افزایش فروش داشت اما نه به اندازه ای که بتواند در رتبه های بالایی جدول هفتگی قرار بگیرد. تعداد سینماهای تهران ساخته جدید منیژه حکمت نسبت به هفته اول اکرانش تغییر خاصی نداشت. در شهرستان ها نیز تنها در حد چند سالن به تعداد سینماهای نمایش دهنده این فیلم اضافه شد. فروش کل «جاده قدیم» در عرض ۱۳ روز نمایش مبلغی حدود ۲۷۸ میلیون تومان است.

«سوفی و دیوانه» تقریباً دو برابر هفته اول اکرانش فروخت. سینماهای ساخته جدید مهدی کرم پور تغییر چندانی نکرده اما با توجه به قرارداد دو هفته ای این فیلم، از امروز سینمای سرگروه آن یعنی کورش در اختیار «لس آنجلس – تهران» قرار می گیرد.

مجموع گیشه «سوفی و دیوانه» رقمی حدود ۱۲۱ میلیون تومان است.

«ماهورا»ی تازه به نمایش درآمده با ۱۵ سینما در تهران و ۱۵ سینما در شهرستان ها تاکنون ۵۲ میلیون تومان فروخته است. یعنی حدود ۹ میلیون تومان در روز.

در چند روز آینده قرار است ساخته حمید زرگرنژاد در چندین سینمای شهرهای دیگر نیز روی پرده رود.

فروش هفتگی «کاتیوشا» و «دم سرخ ها» تقریباً یکسان بود.

«کاتیوشا» ۷۲ روز از اکرانش می گذرد و این روزها در تهران پنج و در شهرهای مختلف هشت سینما در اختیار دارد. این فیلم کمدی در مجموع سینماهای کشور به گفته پخش کننده اش حدود دو میلیارد و ۵۳۸ میلیون تومان فروش داشته است.

«دم سرخ ها» که ظرف یکی – دو روز آتی وارد هفته نهم نمایش خود می شود، در حال حاضر دو سینما در تهران و ۱۱ سینما در شهرستان ها دارد. مجموع گیشه این فیلم کمدی به دو میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان رسیده است.

«شعله ور» این روزها در تهران در پردیس های آزادی، ملت و باغ کتاب در حال نمایش است. ساخته حمید نعمت ا… به جز پایتخت در هفت سینمای شهرهای مختلف نیز نمایش دارد. این فیلم پس از ۵۱ روز نمایش به گفته پخش کننده اش حدود یک میلیارد و ۳۶ میلیون تومان فروخته است.

اکران «داش آکل» در تهران به طور کامل به پایان رسیده و در حال حاضر ۱۰ سینما در کشور نمایش ساخته محمد عرب را برعهده دارند. از اکران این فیلم ۳۷ روز می گذرد و فروش کل آن نیز مبلغی حدود ۳۵۱ میلیون تومان است.

«خاله قورباغه» ۱۸ سینما در کشور دارد و به گفته پخش کننده اش مجموع گیشه آن به مبلغی حدود دو میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان رسیده. این فیلم عروسکی حدود ۱۰۰ روز تاکنون در سینماها نمایش داشته است.

 

 

مطلب پیشنهادی

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.