خانه / تبلیغات

تبلیغات

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

شما عزیزان می توانید جهت درج تبلیغات خود در سایت اروم نت به نحوه ذیل عمل نماید .

پرداخت هزینه های تبلیغات فقط به صورت آنلاین انجام می پذیرد و در صورتی که خواستار واریز وجه به صورت شماره حساب می باشید از قسمت تماس با ما سایت اقدام نمایید .

نحوه ثبت سفارش آنلاین : با کلیک روی پرداخت در هر تبلیغ می توانید مبلغ تبلیغات را از طریق درگاه پرداخت بانک ملت به حساب واریز نمایید .

قیمت های درج شده به تومان می باشد .


• پاپ آپ با لینک : به صفحه ای گفته می شود که بعد از ورود کاربر به سایت و با کلیک بر روی قسمتی از سایت صفحه ای جدید باز می شود که این صفحه همان لینکی می باشد که شما در سایت و یا وبلاگ خود دارید نمایش داده می شود.

• پاپ آپ بدون لینک : به صفحه ای گفته می شود که بعد از ورود کاربر به سایت و با کلیک بر روی قسمتی از سایت صفحه ای جدید باز می شود که این صفحه یکی از صفحات سایت اروم نت است و در آن صفحه تبلیغات شما قرار دارد.

قوانین پذیرش آگهی در سایت اروم نت

از پذیرش آگهی با محتوایات و تصاویر غیر اخلاقی یا توهین به دین اسلام و سایر ادیان ومغایر با شئونات اسلامی معذوریم

در صورت تغییر در محتوایات سایت آگهی دهنده در صورتی که قبلا به مدیریت سایتاعلام نشود با تصمیم گیری مدیر سایت ، فقط و فقط در صورتی که خلاف قوانین سایت باشد آگهی حذف می گردد و هزینه عودت داده نمی شود

تمامی مسولیت تبلیغات به عهده آگهی دهنده می باشد و سایت اروم نت هیچگونه مسولیتی ندارد

در صورت دستور مراجع قضایی نسبت به حذف آگهی مدیر سایت می تواند نسبت به حذف آگهی اقدام نماید و تمامی مسولیت و محکومیت نسبت به آگهی ،به عهده آگهی دهنده می باشد و سایت اروم نت هیچگونه مسولیتی ندارد

 [contact-form-7 404 "Not Found"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *