خانه / اخبار / امیری، عامل جذب تماشاگر برای ترابوزان!

امیری، عامل جذب تماشاگر برای ترابوزان!

سرانجام پس از مذاکرات فراوان ترابوزانی ها توانستند وینگر ایرانی حاضر در جام جهانی را جذب کنند. این ترانسفر امروز رسمی شد و معاون باشگاه ترکیه ای نیز در مراسم معارفه صحبت هایی در خصوص خرید وحید امیری انجام داد.

مهمت علی ایلماز در این باره گفت: ما به توانایی های امیری ایمان داریم. حضور امیری می تواند توریست های ایرانی فراوانی که در ترکیه حضور دارند را به سمت تیم ما جذب کند.

ترابوزان اسپوری ها یکی از تیم های پرطرفدار و شناخته شده لیگ ترکیه هستند و فصل گذشته به عنوان سومین تیم پرتماشاگر سوپرلیگ ترکیه شدند. در لیگ ۲۰۱۷-۱۸ پس از گالاتاسارای و فنرباغچه ترابزون با میانگین ۲۷۵۵۳ سومین تیم ترکیه در جذب تماشاگر بود. نکته جالب این که بشیکتاشی ها نزدیک به ۵۰۰ تماشاگر کمتر از ترابزون داشتند.

اما فصلِ پیش از آن اوضاع متفاوت بود. آن فصل بشیکتاش، گالاتاسارای، فنرباغچه و بورسا اسپور به ترتیب بالاتر از ترابزون بودند.

حالا باید دید آیا حضور وحید امیری توریست های ایرانی و ایرانیان ساکن ترکیه را به ورزشگاه مدیکال پارک آرنا که ۴۱ هزار تماشاگر دارد خواهند کشاند یا خیر؟

در بازی دوستانه ایران و ترکیه هواداران ایرانی بسیاری در ورزشگاه بودند و حالا طوفان دریای سیاه (لقب باشگاه ترابزون اسپور) می خواهند علاوه بر استفاده از توانایی های فنی این بازیکن، از جنبه جذب تماشاگر نیز بهره ببرد.

همچنین ببینید

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *