خانه / اخبار / اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

به گزارش شهروند، همه بی‌تردید شنیده‌ایم که سلمانی‌ها وقتی بیکار می‌شوند، سر همدیگر را می‌تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک‌ها وقتی بیکار می‌شوند، سر هم را می‌تراشند. حالا فارغ از این‌که داستان درباره سلمانی باشد یا دلاک؛ به نظر می‌رسد این مثل وصف حال یک‌سری از کمدین‌های ایران می‌تواند باشد که سال‌هاست بی‌کمترین تغییری در یک دایره بسته‌ نفوذناپذیر کار می‌کنند.

یک روز این یکی می‌آید در فیلم آن یکی بازی می‌کند و فردایش هم آن دومی برای این‌که حال غلیظ‌تری داده باشد، می‌آید و کاری دیگر می‌کند. مثل رضا عطاران؛ که دیروز در اخبار آمده بود که بازیگر زیرنظر نخستین فیلم مجید صالحی شده است.

کمدین‌آباد

نخستین فیلم مجید صالحی البته تنها رضا عطاران را ندارد. در جلوی نام تهیه‌کننده فیلم هم نام کمدین پرآوازه دیگری به چشم می‌خورد؛ که کسی نیست جز رامبد جوان. با این‌که همه تهیه‌کننده فیلم را محمد شایسته می‌دانند، اما حقیقت این است که این فیلم نیز مثل دو فیلم قانون مورفی و طلا به‌طور مشترک توسط رامبد جوان و محمد شایسته تهیه می‌شود. حالا فرض کنید اگر فردا روزی رامبد هم وسوسه شد در این فیلم بازی کند، آن‌وقت شاهد یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های ‌سال خواهیم بود.

زوج عطاران- صالحی

مجید صالحی و رضا عطاران پیش از این در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی با یکدیگر همبازی بوده‌اند، با این تفاوت که این‌بار همکاری‌شان به‌عنوان کارگردان و بازیگر است. در واقع در خبر منتشرشده ضمن این‌که وعده افزوده‌شدن چند بازیگر مطرح دیگر به فیلم مطرح شده بود، اما مانور اصلی روی همکاری کمدین‌های محبوب سال‌های اخیر صورت گرفته بود.

رضا عطاران که این روزها هزارپا را در اکران دارد، در ‌سال ۱۳۷۷ در مجموعه مجید دلبندم و سپس قطار ابدی مجید صالحی را کشف کرد. بعدتر این دو با حضور در زیر آسمان شهر، کوچه اقاقیا، ترش و شیرین، سه در چهار و موج و صخره همکاری‌های تلویزیونی‌شان را ادامه دادند.

عطاران- صالحی در سینما نیز در فیلم‌هایی چون بعدازظهر سگی سگی و استراحت مطلق؛ که هر دو آثاری قابل تأمل هستند، در کنار هم بوده‌اند و حالا پیش‌بینی‌ می‌شود نخستین فیلم صالحی در مقام کارگردان نیز بتواند روند موفق همکاری سینمایی این دو کمدین را ادامه دهد.

 

 

همچنین ببینید

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *