خانه / اخبار / نویسندگان «پایتخت» سوژه کم آورده اند؟!

نویسندگان «پایتخت» سوژه کم آورده اند؟!

بی شک مجموعه «پایتخت» یکی از موفق ترین و محبوب ترین مجموعه های تلویزیونی پس از انقلاب است که تا به امروز توانسته در ۵ فصلی که ساخته و پخش شده، به یکی از پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی و شخصیت هایش به محبوب ترین کاراکترهای تلویزیونی تبدیل شود. ضمن اینکه بازپخش فصل ۴ این مجموعه در ماه رمضان هم به عنوان پرمخاطب ترین مجموعه تلویزیونی معرفی شد. پس از پخش فصل ۵ این مجموعه که به دلیل پرداختن به موضوع داعش و برخی صحنه های خشونت آمیز حواشی بسیاری را در پی داشت، اخبار غیر موثقی از ساخت فصل ۶ این مجموعه هم به گوش می رسید که البته از طرف پروژه رسما چیزی اعلام نشده بود.

فقط سازمان اوقاف تمایل به همکاری خود را با این پروژه اعلام کرده بود که سوژه عده ای از کاربران در فضای مجازی شده بود که در این باره به طنز می گفتند که با توجه به مشارکت سازمان اوقاف قرار است نقی و خانواده اش در فصل ۶ به حج بروند! حال نکته جالب درباره این سریال درخواست تلویزیون از مردم است که می خواهد در سوژه یابی، نویسندگان این مجموعه را یاری کنند!

ماجرا از این قرار است که چند شبی است هنگام بازپخش فصل ۵ این مجموعه در شبکه آی فیلم، زیرنویس جالبی را این شبکه دارد مبنی بر اینکه از مردم می خواهد اگر جای نویسنده «پایتخت» بودید، در فصل ۶ به چه موضوعاتی می پرداختید؟!

قطعا شبکه به تنهایی نمی تواند این موضوع را مطرح کرده باشد و یا تصمیمی در این زمینه گرفته باشد و گویا نویسندگان این مجموعه در سوژه یابی و داستان های جذاب برای فصل ۶ «پایتخت» به بن بست رسیده اند که از مردم کمک می خواهند!

جالب اینکه مردم هم نظرات مختلف و جالبی در این زمینه دارند که با شبکه آی فیلم به اشتراک گذاشته و مخاطب می تواند در زیرنویس سریال این مطالب را مشاهده کند.

 

همچنین ببینید

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *