خانه / صدا و سیما / تازه هاي سينما / جدیدترین خبرها از ساخت ماه عسل ۹۷ با احسان علیخانی

جدیدترین خبرها از ساخت ماه عسل ۹۷ با احسان علیخانی

پخش ماه عسل ۹۷ زودتر از ماه رمضان

طبق رسم هرساله شبکه سه سیما در ماه رمضان برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی روی آنتن میرود. احسان علیخانی که بیش از یک دهه است برنامه ماه عسل را روی آنتن میبرد دیگر به رکن جدانشدنی ماه رمضان و تلویزیون تبدیل شده است و مردم هرسال با رسیدن ماه رمضان منتظر آغاز برنامه ماه عسل هستند.ماه عسل

چه خبر از ماه عسل ۹۷

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص برنامه تلویزیونی «ماه عسل» گفت:عوامل برنامه «ماه عسل» مدتی است پیش تولید کار را آغاز کرده اند و سوژه ها ارسال شده است.

وی ادامه داد:این روزها مستندهای برنامه در حال تولید است. امیدوارم بتوانیم دو روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان برنامه را آغاز کنیم.

احسان علیخانی با ماه عسل می آید

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص آغاز این برنامه عنوان کرد:معمولا برنامه را زودتر شروع می کنیم تا حال و هوای برنامه مقدمه ای باشد برای عزیزانی که به پیشواز ماه رمضان می روند. ضمن اینکه این افراد با تلویزیون ارتباط برقرار می کنند و محیط برنامه تلویزیونی هم با حال و هوای معنوی آنها هماهنگ می شود.

کریمان در خصوص اینکه مردم از چه طریقی سوژه های خود را ارسال کنند، بیان کرد:مردم می توانند سوژه های خود را از طریق کانال برنامه در پیام رسان سروش ارسال کنند.

ماه عسل یک برنامه زنده تلویریونی با زمینه اجتماعی-معنوی و با حضور مهمان هایی از متن جامعه می باشد که از سال ۱۳۸۶ تاکنون هر سال ماه رمضان قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می شود.

ماه عسل ۹۷ زودتر از ماه رمضان روی آنتن میرود

ایده اولیه این برنامه متعلق به احسان علیخانی بود که پس از اجرای برنامه های مناسبتی جزر و مد در سالهای ۸۴ و ۸۵ تصمیم گرفت خودش برنامه ای مستقل برای ماه رمضان بسازد و این گونه بود که ماه عسل از سال ۸۶ متولد شد.

مهمان های این برنامه غالباً مردم عادی جامعه هستند که توانسته اند در زندگیشان کار مهمی انجام بدهند یا در زندگی افراد دیگر تأثیرگذار بوده اند یا حادثه مهمی در زندگیشان رخ داده است. اکثر میهمان های ماه عسل در زندگی خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده اند اما همگی با امید، پشتکار و تلاش و مبارزه بر مشکلات غلبه کرده و به انسان های موفقی در زندگی خود تبدیل شده اند.

ماه عسل ۹۷ با اجرای احسان علیخانی

درسال ۱۳۸۷ چند قسمت ابتدایی برنامه با نام ماه محبوب و اجرای محسن افشانی روی آنتن رفت که با عدم موفقیت آن علیخانی به عنوان تهیه کننده و مجری مجدداً به برنامه بازگشت. اما در سال ۱۳۸۹ حسن جوهرچی بازیگر سینما و در سال ۱۳۹۱ علی ضیاء به عنوان مجری ماه عسل انتخاب شدند اما در نهایت احسان علیخانی اجرای برنامه خودش را برعهده گرفت.

همچنین ببینید

فصل دوم «آوای باران» ساخته می‌شود/ نقش متفاوت الهام چرخنده

به گزارش مهر،  سریال «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محمد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *