خانه / اخبار / وام ازدواج ۱۵ میلیونی برای زوجین

وام ازدواج ۱۵ میلیونی برای زوجین

با شروع سال ۹۷ وام ازدواج از ۱۰ میلیون به ۱۵ میلیون افزایش پیدا کرد و اما و اگرهایی هم در این میان به وجود آمد که آیا این وام به همه تعلق می گیرد یا خیر برای گرفتن پاسخ خود به ادامه این گزارش توجه فرمایید.

در ۲۵ دی ماه سال گذشته مهرداد لاهوتی به طور دقیق با خبرگزاری خانه ملت به مصاحبه پرداخت و این موضوع را برای عموم شفاف کرد.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق بودجه در خصوص افزایش وام ازدواج در سال آینده، بیان داشت: در کمیسیون تلفیق بودجه برای پرداخت وام ازدواج شرط و شروطی گذاشته نشد تنها سقف آن را از ۱۰ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی شامل تمام کسانی می شود که وام ازدواج دریافت نکرده اند، گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که در کمیسیون تلفیق به شروط ارائه وام ازدواج ورود کرد، هر کسی که وام نگرفته است می تواند وام ۱۵ میلیونی دریافت کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: به عبارتی افرادی که ۶ ماه پیش در خواست وام ازدواج داده اند و هنوز این وام را دریافت نکرده اند، وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج شامل حال آنها می شود.

وی در خصوص افزایش رقم وام ازدواج در کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: افزایش وام ازدواج پیشنهاد نمایندگان بود که دولت به آن نگاه مثبتی داشت و علت افزایش آن، متناسب سازی با نرخ تورم در سال آینده است.

لاهوتی در پایان گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در باره پیشنهاد وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی بیان داشت: وان ۲۰ میلیون تومانی نیز پیشنهاد نمایندگان است که بعید به نظر می رسد این موضوع در زمان بررسی لایحه بودجه در صحن علنی مطرح شود./

همچنین ببینید

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *