خانه / ورزشی / فوتسال / ناظم‌الشریعه: مشکلی با دعوت شمسایی نداریم

ناظم‌الشریعه: مشکلی با دعوت شمسایی نداریم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مشکلی با دعوت شمسایی به تیم ملی نداریم، اما تصمیم گیرنده فدراسیون فوتبال و کمیته فنی فوتسال است.

سیدمحمد ناظم الشریعه در گفتگو با فارس، در مورد صحبت های علی کفاشیان که گفته کادر فنی تیم ملی و کمیته فنی فوتسال تصمیم‌گیرنده در مورد دعوت از وحید شمسایی به تیم ملی هستند، اظهار داشت: قبلا بارها در صحبت‌هایم گفتم کادر فنی تیم ملی هیچ مشکلی با دعوت وحید شمسایی به تیم ملی نداشته و تصمیم گیرنده فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال و کمیته فنی است.

وی ادامه داد: این موضوع قبلا صحبت و حل شده است و خود شمسایی هم می‌داند. اما اگر در این مدت که فالکائو مهاجم برزیلی مدعی آقای گلی جهان شده، نتوانستیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم به این دلیل بود که درگیر بازی‌های تیم ملی برای جام ملتهای آسیا بودیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: باز هم تکرار می‌کنم کادر فنی تیم ملی فوتسال برای دعوت شمسایی مشکلی ندارد و ان شاءلله بعد از بازی‌های جام ملتهای آسیا در جلسه ای که قرار است با کمیته فنی داشته باشیم، این موضوع حل می‌شود.

وی تاکید کرد‌: نمی‌دانم چرا عده ای دوست دارند شلوغ کاری کنند. جای هیچ نگرانی وجود ندارد شمسایی بازیکن بزرگی در فوتسال آسیا و جهان است و مطمئنم وی مجددا می‌تواند به خوبی از عنوان آقای گلی خود در جهان دفاع کند.

همچنین ببینید

پُرافتخارترین تیم والیبال، قید قهرمانی را زد

لیگ برتر والیبال در فصل ۹۸ ـ ۹۷ پس از پایان رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *