خانه / صدا و سیما / تلويزيون / علت قطع برنامه من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی چه بود؟!

علت قطع برنامه من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی چه بود؟!

چرا برنامه من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی روی آنتن نرفت

روز گذشته برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور به مناسبت شب یلدا تدارک ویژه ای دیده بود و قرار بود یکی از پیشکسوتان دنیای هنر برای اولین بار به تلویزیون بیاید اما این برنامه به پخش نرسید.برنامه من و شما

۲۹ آذر در رسانه ها اعلام شد که ناصر ملک مطیعی بازیگر قدیمی سینما قرار است در دو برنامه تولیدی سازمان صداوسیما در شبکه های نسیم و شما حضور یابد.

این دو برنامه تولیدی «من و شما» از شبکه شما و «دورهمی» از شبکه نسیم بود که هر دو برنامه پیش از این ضبط شده بود و قرار بود شب گذشته به طور همزمان در کنداکتور پخش قرار بگیرد.با این حال برنامه «من و شما» در شبکه شما بعد از دقایقی پخش قطع شد.

مشکلات فنی دلیل قطع برنامه من و شما در شب گذشته؟!

برنامه من و شما که قرار بودگفتگوی ناصر ملک مطیعی پخش کندبه دلیل مشکلات فنی پخش نشد،روز گذشته خبری مبنی بر حضور ناصر ملک مطیعی برای اولین بار در تلویزیون اعلام شد اما برنامه بعد از صحبت های ابتدایی آرش ظلی پور قطع و سریال سه دونگ سه دونگ پخش شد.

قرار بود ناصر ملک مطیعی برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی حضور داشته باشد. وی در طول این چند دهه در هیچ برنامه تلویزیونی حاضر نشده است.

شایان ذکر است؛ «من و شما» به تهیه کنندگی هادی قندی، اجرای آرش ظلی پور و نویسندگی دنیا خمامی هر هفته از شبکه شما به روی آنتن می رود.

همچنین ببینید

فصل دوم «آوای باران» ساخته می‌شود/ نقش متفاوت الهام چرخنده

به گزارش مهر،  سریال «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محمد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *