خانه / اخبار / مردی که گوشت دخترش را کباب کرد

مردی که گوشت دخترش را کباب کرد

مرد معتاد به شیشه‌ در اقدامی هولناک بخش‌هایی از گوشت بدن دختر دو ساله‌اش را جدا و به سیخ کشید، که متاسفانه بنا بر اعلام پزشکان حال یسنی کوچولو مساعد نیست و در کما به سر می برد.

این مرد شیشه‌ای که پس از مصرف مواد مخدر دچار توهم شده و در حالی که مشغول کباب کردن گوشت فرزندش بود، همان موقع همسرش به خانه بازگشت و با دیدن این صحنه دلخراش بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفت. به دنبال این تماس امدادگران و پلیس خیلی سریع وارد عمل شده و همزمان با انتقال دختر کوچولو به بیمارستان، پدر معتاد نیز دستگیر شد. مرد معتاد در بازجویی گفت: «مقدار زیادی شیشه مصرف کرده بودم و حال عادی نداشتم و نمی‌دانم چگونه این اتفاق افتاد که گوشت‌های بدن دخترم را برای کباب کردن بریدم.»

جزئیات حادثه هولناک
پس از تماس مادر به با اورژانس دختر کوچولو برای مداوا به بیمارستان فاطمه الزهراء حاجی‌آباد هرمزگان انتقال یافت. پزشکان پس از معاینه دختر دوساله متوجه ضربات سختی به قسمت شکم و ران کودک می‌شوند که با اعتراف پدر وی مبنی بر اینکه در حالت توهم و اختیار اعمالش را نداشته است. این کودک دوساله بعد از معاینه پزشکی به مرکز استان اعزام و پدر او نیز به مراجع قانونی تحویل داده شد. به گزارش ایسنا، این فرد پس از تحویل به مراجع قانونی گفت: پس از مصرف شیشه نمی‌دانم چگونه این اتفاق رخ داد اما زمانی که به خودم آمدم، مقابل پیکر غرق در خون فرزندم در بیمارستان بودم!

“یسنی” در کما به سر می برد
مدیر روابط عمومی علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه این کودک هم‌اکنون در کما به سر می برد، تصریح کرد: این دختربچه از ناحیه شکم با جسم برنده به‌شدت مجروح و پس از اعزام به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس اقدامات درمانی تخصصی جهت نجات جانش در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شد. دکتر فاطمه نوروزیان تصریح کرد: این کودک پس از آسیب‌دیدگی توسط پدرش با مشکلات تنفسی و خونریزی شدید به بیمارستان حاجی‌آباد منتقل شد که مورد جراحی‌ها اولیه قرار گرفت اما شدت جراحات و نیاز به اقدامات درمانی بیشتر سبب انتقالش به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس شد. وی اضافه کرد: با توجه به آسیب شدید ناشی از خونریزی و کمبود اکسیژن مغز به مدت طولانی، سطح هوشیاری این کودک همچنان بر روی پنج قرار دارد که باید گفت اوضاع جسمی مناسبی ندارد.

پدر یسنی سابقه بیماری روانی داشته است
همچنین عباس سالاری، معاون شبکه بهداشت و درمان حاجی‌آباد گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده پدر یسنی سابقه بیماری روانی داشته که بارها در بیمارستان سیرجان بستری‌ شده است و از انواع مختلف مواد مخدر نیز استفاده می‌کرده است.

همچنین ببینید

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *