خانه / اخبار / جشن گل ریزان با همکاری سایت اروم نت و برنامه رادیویی بیرآخشام بیر سلام

جشن گل ریزان با همکاری سایت اروم نت و برنامه رادیویی بیرآخشام بیر سلام

سایت اروم نت در جهت کمک به آزادی نیازمندان و افراد بی بضاعتی که به صورت غیر عمد در زندان هستند به همکاری با جشن گلریزان برنامه بیرآخشام بیر سلام واحد ارومیه رفته است و از شما عزیزان دعوت می نمایید تا با شرکت در این امر خیر ، باعث خوشحالی خانواده هایی که به سبب پیش آمد ناخواسته از عزیزانشان دور افتاده اند شوید. در این راستا سایت اروم نت که همواره در این جرگه پیش قدم بوده به یاری این برنامه آماده و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد که این امر به نحو احسنت به اجرا در بیاید. بیایید با خوشحال کردن عده ای در روزهای پایانی سال عیدی خوبی از خداوند دریافت نماییم.

توجه فرمایید که این مبالغ فقط و فقط در جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد می باشد و افرادی را شامل می شود که به خاطر مشکلات مالی در زندان به سر می برند.

شما عزیزان می توانید جهت کمک در این امر مهم که اجر معنوی را شامل شما عزیزان خواهد شد به صورت زیر می توانید مبالغ خود را اهدا نمایید.

شماره کارت :

۵۸۹۴۶۳۱۵۰۶۸۲۴۸۶۱ شماره کارت بنام ستاد دیه

از فیش واریزی در صورتی که خواستید می توانید عکس گرفته و در تلگرام به شماره موبایل ۰۹۱۴۴۴۰۳۷۸۹ ارسال نمایید ( این شماره موبایل هیچ ارتباطی به سایت اروم نت نداشته و مربوط به مسئول ستاد دیه استان آذربایجان غربی می باشد) تا به نام خودتا ثبت گردد.

شماره حساب :

۲۲۲۲ بانک تجارت به نام ستاد دیه

 

توجه فرمایید که هیچ کدام از شماره های بالا ( شماره کارت ، حساب و شماره تلفن ) هیچ ارتباطی به سایت اروم نت نداشته و سایت اروم نت فقط و فقط در راستای کمک رسانی به این طرح اقدام کرده است.

 

همچنین می تونید از فیش واریزیتون عکس بگیرید و در همین صفحه برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در همین صفحه و همچنین کانال تلگرامی سایت نمایش داده شود.

منتظر اقدام های خیر خواهانه شما هستیم.

 

همچنین ببینید

برتری قاطع تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بسکتبال بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *