خانه / آی تی و تکنولوژی / آموزش وبلاگ نويسي / (طنز) اگر دکارت زنده بود می گفت: من می لینکم پس هستم.

(طنز) اگر دکارت زنده بود می گفت: من می لینکم پس هستم.

اصولا هر وبلاگ نویس یا سایتمندی آخر آرزوهایش این است که در هر دقیقه فوج فوج ملت بریزند توی وبلاگش و مطالب نغز او را خوانده و گوهر پنهان در میان کلامش را کشف کرده و به جهانیان اعلام دارند. اما از آنجایی که ایرانیان بعد از برزیلی ها و چند کشور گری گوری دیگر دنیا جزو خوره ترین موجودات در قسمتهای الکی وب (مثل شبکه های دوستی و وبلاگ و از اینجور چیزها) می باشند و در هر چند دقیقه یک بار، یک وبلاگ فارسی زبان پا به عرصه اینترنت می گذارد، سر بالا کردن در میان این سیل خروشان وبلاگی که مثل مور و ملخ به جان اینترنت افتاده اند کاری بس عظیم و دشوار است.

به خاطر همین خواستیم تا چند راهکار برای جذب مخاطب در اینجا بروز بدهیم تا هر کس به قدر وسع و درک خود از آن بهره ای ببرد.
۱- دید و بازدید:
طبق قانون نمی دونم چندم نیوتن (از بس برای بنده خدا قانون الکی جعل کردند که شماره قانونهای اصلیش یادم رفته) هر عملی عکس العملی دارد…مطمئن باشید که اگر شما به دیدن ۱۰۰ تا وبلاگ بروید و مرتب در آنها کامنت بگذارید، صاحبان حداقل ۲۰-۳۰ تا از آنها هم برای دیدن وبلاگ شما خواهند آمد یا بعبارتی بازدید پس خواهند داد.
نکته: استفاده از عبارات«وبلاگ زیبایی دارید» «چه وبلاگ جالبی» «همه پستهای زیبایت را ته خواندم» و… برای تلطیف قلوب الزامی است.
استاد برگزیده در این زمینه: ماشالله، هزار ماشالله همه استادند
۲- تبلیغ
تبلیغ خودش بحث مفصلی است، ما در اینجا به ذکر تیتر وار چند روش اکتفا میکنیم:
فرستادن پیغامهای مکرر در چت روم ها و یاهو مسنجر وغیره، استفاده از همان روش دید و بازدید، بازهم فرستادن پیغام در چت روم ها و مجددا استفاده از روش دید و بازدید و بازهم…..
استاد برگزیده: حضرت ارکید
۳- لینک، یک در دنیا ..هزاران در اینترنت
لینک مساله بسیار جالب و جذاب و هیجان آوری است. در اینترنت، لینک یعنی هستی. به یقین اگر دکارت زنده بود می گفت: من می لینکم پس هستم.
در مورد آداب لینک دهی و لینک گیری، مقاله ها تایپیده و کیبوردها فرسوده شد اند و اساتید بی شماری در این زمینه هستند از آن جمله مولانا ک.ض و چند تا مولانای دیگر که الان لینکشون از مغزم پاک شده….در این زمینه شما را به استفاده از محضر آن اساتید توصیه میکنیم.
نکته: پس از مدتی که تعداد زیادی لینک تبادل کردید و ستون بغلی وبلاگتان دیگر جا نداشت، برای دست به سر کردن لینکهای قدیمی می توانید از ترفند«ای وای قالبمو عوض کردم همه ش پاک شد» استفاده نمایید. در صورت برخوردار بودن از روی لازم می توانید چند روز بعد از تبادل لینک، لینک طرف را پاک کرده و خم به ابروی مبارکتان هم نیاورید.
استاد برگزیده نکته: جناب و ا…
۴- جستجوگران را به دام بنداز:
خوب، خودتان که می دانید ملت چه چیزهایی را جستجو می کنند، همانها را در وبلاگ به نحوی بتپانید تا ملت در بدر به دام وبلاگ شما بیفتند.
نکته: از آنجایی که برخی از این کلمات محبوب ، ممکن است باعث فی+ل+تر شدن وبلاگ مربوطه شود، استفاده از سایر کلمات محبوب توصیه می گردد، نظیر: سریال نرگس، کادوی تهرانی، خوبی کریمی، داش سیا، پرسپولیس زلزله، اسقلال قهرمان و ….
استاد برگزیده در این زمینه: آ.س.ت مرحوم که کلمات مزبور را داخل متادیتای وبلاگ چپانده بودند
در پایان هرگونه تشابه اسمی- فعلی و حرفی موارد مثال را با وبلاگ نویسان حقیقی و حقوقی و مجازی به شدت تکذیب کرده و …همین…تکذیب میکنیم

منبع: وبلاگ پزشک ۷۸ [http://78med-persianblog-ir]

همچنین ببینید

بررسی سامسونگ A۹ مدل ۲۰۱۸؛ اولین گوشی هوشمند با دوربین چهارگانه

در این مطلب به بررسی اولیه سامسونگ گلکسی A9 مدل ۲۰۱۸ خواهیم پرداخت و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *