خانه / ورزشی / فوتبال / اکبر ایران منش : بدهی ها ربطی به من ندارد

اکبر ایران منش : بدهی ها ربطی به من ندارد

اکبر ایرانمنش در خصوص شرایط تیم فوتبال مس و بازی هفته اخیر این تیم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: همه بازی‌های لیگ دشوار است شرایط جدول به گونه‌ای است که امتیاز تیم‌ها فشرده است و همه بازی‌ها سخت است. بازیکنان هر هفته آمادگی کامل را برای حضور در میدان دارند و از لحاظ روحی کاملا مهیا هستند.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: در دیدار مقابل استقلال خوزستان خودمان مساوی کردیم زیرا دو گلی که زدیم توسط بازیکن خودی بود. تیم ما انسجام بهتری پیدا کرده و مقابل تیم‌های قدرتمند بهتر بازی می‌کند. ما برای پیروزی به میدان می‌رویم و ۷۰ _ ۸۰ درصد احتمال پیروزی مقابل پرسپولیس وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه مس در مورد شکایت جورج مراد بازیکن خارجی از مس به این تیم به فیفا و احتمال کسر امتیاز از این تیم یادآور شد: بدهی‌های گذشته ربطی به زمان مدیریت من ندارد و من هم هیچ تعاملی در این زمینه ندارم. برای بدهی‌های گذشته دفتری در تهران وجود دارد که بازیکنان با مراجعه به این دفتر می‌توانند بدهی‌های خود را دریافت کنند. ما هم این بازیکن را به این دفتر راهنمایی کردیم.

وی در مورد اینکه آیا نگران کسر امتیاز از مس نیست گفت: صنایع مس دفتری را در تهران باز کرده و زیرنظر مدیریت این صنایع است. مسائل مالی باشگاه قابل حل است و مسئله‌ای نیست که بخواهد ما را تهدید کند.

همچنین ببینید

پُرافتخارترین تیم والیبال، قید قهرمانی را زد

لیگ برتر والیبال در فصل ۹۸ ـ ۹۷ پس از پایان رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *