خانه / ورزشی / فوتبال / علیرضا واحدی نیک بخت : از شانس بد من امسال، سال جام جهانی است

علیرضا واحدی نیک بخت : از شانس بد من امسال، سال جام جهانی است

علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص شرایط تیمش قبل از دیدار فردای آبی‌پوشان اظهار داشت: ما تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و کاملا آماده بازی هستیم البته جام حذفی جام شگفتی‌هاست و در همه جای دنیا باید این جام را جدی گرفت.

به گزارش فارس،وی افزود: حریف قطعا با انگیزه به مصاف استقلال می‌آید و ما نباید از این موضوع غافل شویم.

مدافع تیم استقلال در خصوص این موضوع که در این بازی‌ها فرصت به بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند بیشتر می‌رسد، گفت: این از شانس من است که امسال سال جهانی است و قرعه به نام من خورده است. البته باید بگویم با همه بازیکنان استقلال امسال زحمت کشیده‌اند و باید شرایط آنها را درک کرد ولی من مطمئنم بازی به من خواهد رسید.

وی درخصوص قرعه‌ای که نصیب تیم ملی در جام جهانی شده است،‌گفت: قرعه خیلی سختی نصیب ما شده و آنهایی که بیرون نشسته‌اند می‌گویند قرعه آسان است. ما باید آنقدر کار کنیم که زنگ تفریح نشویم و باید نتایج آبرومندانه‌ای بگیریم نه اینکه در هر بازی ۵ یا ۶ گل بخوریم من قبول دارم هیچ کس از تیم ملی انتظار ندارند ولی مثلا تیم ملی والیبال از غیرممکن، ممکن ساخت و درست است صعود نکرد اما با سربلندی به کشور برگشت.

وی در خصوص انتقادات و قیاس‌های اشتباهی که بین بیک‌زاده و مسی صورت می‌گیرد، گفت: من فکر می‌کنم این موضوع کم لطفی به بیک‌زاده است و درست است که این بازیکن دیر به تیم ملی اضافه شد اما در سه بازی آخر خیلی زحمت کشید و ۹۰ دقیقه برای تیم ملی به میدان رفت.

نیکبخت تاکید کرد: متاسفانه چند سال پیش هم همین کار را با استاداسدی انجام دادند که قیاس اشتباهی بود و بازیکن نباید سوژه خنده دیگران باشد. ما باید کاری کنیم که همه با هم بخندیم نه اینکه از خندیدن به یکدیگر لذت ببریم.

همچنین ببینید

پُرافتخارترین تیم والیبال، قید قهرمانی را زد

لیگ برتر والیبال در فصل ۹۸ ـ ۹۷ پس از پایان رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *