خانه / ورزشی / فوتبال / علیرضا واحدی نیک بخت : از شانس بد من امسال، سال جام جهانی است

علیرضا واحدی نیک بخت : از شانس بد من امسال، سال جام جهانی است

علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص شرایط تیمش قبل از دیدار فردای آبی‌پوشان اظهار داشت: ما تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و کاملا آماده بازی هستیم البته جام حذفی جام شگفتی‌هاست و در همه جای دنیا باید این جام را جدی گرفت.

به گزارش فارس،وی افزود: حریف قطعا با انگیزه به مصاف استقلال می‌آید و ما نباید از این موضوع غافل شویم.

مدافع تیم استقلال در خصوص این موضوع که در این بازی‌ها فرصت به بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند بیشتر می‌رسد، گفت: این از شانس من است که امسال سال جهانی است و قرعه به نام من خورده است. البته باید بگویم با همه بازیکنان استقلال امسال زحمت کشیده‌اند و باید شرایط آنها را درک کرد ولی من مطمئنم بازی به من خواهد رسید.

وی درخصوص قرعه‌ای که نصیب تیم ملی در جام جهانی شده است،‌گفت: قرعه خیلی سختی نصیب ما شده و آنهایی که بیرون نشسته‌اند می‌گویند قرعه آسان است. ما باید آنقدر کار کنیم که زنگ تفریح نشویم و باید نتایج آبرومندانه‌ای بگیریم نه اینکه در هر بازی ۵ یا ۶ گل بخوریم من قبول دارم هیچ کس از تیم ملی انتظار ندارند ولی مثلا تیم ملی والیبال از غیرممکن، ممکن ساخت و درست است صعود نکرد اما با سربلندی به کشور برگشت.

وی در خصوص انتقادات و قیاس‌های اشتباهی که بین بیک‌زاده و مسی صورت می‌گیرد، گفت: من فکر می‌کنم این موضوع کم لطفی به بیک‌زاده است و درست است که این بازیکن دیر به تیم ملی اضافه شد اما در سه بازی آخر خیلی زحمت کشید و ۹۰ دقیقه برای تیم ملی به میدان رفت.

نیکبخت تاکید کرد: متاسفانه چند سال پیش هم همین کار را با استاداسدی انجام دادند که قیاس اشتباهی بود و بازیکن نباید سوژه خنده دیگران باشد. ما باید کاری کنیم که همه با هم بخندیم نه اینکه از خندیدن به یکدیگر لذت ببریم.

همچنین ببینید

رئیس ناپولی: رونالدو را نخواستم

به نقل از مدیاست، کریستیانو رونالدو بعد از ۹ سال حضور در رئال مادرید تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.