خانه / ورزشی / فوتبال / جام حذفی / امیدواریم یک شگفتی مقابل استقلال خلق کنیم

امیدواریم یک شگفتی مقابل استقلال خلق کنیم

یوسف نادریان در مورد دیدار تیمش مقابل استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: استقلال یک تیم بزرگ است. در سطح آسیا این تیم مدعی محسوب می شود. خوشحالم که مقابل این تیم بازی می کنیم البته بازی های جام حذفی به شگفتی معروف است و ما امیدواریم یک شگفتی مقابل این تیم خلق کنیم.

به گزارش فارس،وی افزود: سه هفته پیش رئال مادرید در جام حذفی مقابل ژاتیوا بدون گل متوقف شد و آنجلوتی بعد از بازی گفت خوشحالم از این تیم گل نخوردیم. از دو ماه هفته پیش خود را آماده کردیم و امیدوارم بازی خوبی را ارائه کنیم.

سرمربی کاسپین با تأکید بر اینکه تیمش بازیکن لیگ برتری ندارد گفت: ما بازیکن بومی و غیر بومی در تیممان داریم و این فوتبال است که در زمین بازی می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به تساوی رئال مادرید شما هم فکر می کنید بتوانید استقلال را متوقف کنید، گفت: از زمانی که قرعه کشی انجام شد شانس را برای خود قائل شدیم که می توانیم نتیجه بگیریم شاید شانس ها کمی بالا و پائین باشد اما نتیجه گیری در زمین مشخص می شود.

سرمربی کاسپین در خصوص اینکه چه تیم هایی را شکست داده اند تا به این مرحله رسیدند گفت: اولین حریف ما شهدای ارتش اصفهان بود و آلومینیوم هرمزگان هم به خاطر بدهی از جام کنار گذاشته شد و فقط با یک بازی به استقلال خوردیم.

وی در مورد جایگاه تیمش در رقابت های لیگ یک گفت: ما در جدول جزو چهار تیم بالا هستیم و با سه یا چهار امتیاز اختلاف از صدر فاصله داریم.

وی در پایان صحبت هایش خطاب به خبرنگاران گفت: متاسفانه این روز ها هجمه بدی علیه بیک‌زاده به راه افتاده دوست دارم مردم کمی منطقی فکر کنند این بازیکن خیلی زحمت کشید و بازی های خوبی انجام داد او بازیکن خوبی در این کشور است و باید از او بقیه بازیکنان طوری حمایت شود که در جام جهانی موفق شوند.

همچنین ببینید

پُرافتخارترین تیم والیبال، قید قهرمانی را زد

لیگ برتر والیبال در فصل ۹۸ ـ ۹۷ پس از پایان رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *