خانه / ورزشی / فوتبال / بغضی که شکست !!

بغضی که شکست !!

دروازه‌بان تیم استقلال پس از تساوی تیمش برابر نفت تهران گفت: تا اینجا با مسائل و مشکلات تیم ساختیم اما از این‌جا به بعد دیگر نمی‌توانیم ادامه دهیم. تدارکات ما پول اجاره خانه‌اش را نداده است

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی رحمتی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: در فوتبال همیشه نمی‌توان برنده بود ، ممکن است در بعضی بازی‌ها پیروز باشید و در بعضی بازی‌ها بازنده، اگر توپ‌هایمان در این بازی گل می‌شد به پیروزی می‌رسیدیم.

وی ادامه داد: متأسفانه چه هنگامی که بازی‌ها را می‌بریم و چه هنگامی که بازنده هستیم هیچ اتفاقی برای تیم ما نمی‌افتد، بازیکنان تیم امروز تمرکز لازم را نداشتند، مشخص نیست صاحب این تیم کیست، دولت است، وزارت ورزش است یا ارگان دیگر.

دروازه‌بان تیم استقلال افزود: بازیکنان جوان ما، کادر تدارکاتی، ماساژورها و کادر پزشکی ما متأسفانه از لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارند، تا اینجا با مشکلات ساختیم ولی از این به بعد نمی‌توان تحمل کرد، دیگر مسئولیت از گردن بازیکنان و کادر فنی ساقط شده است.

رحمتی ادامه داد: بازیکنان جوان ما حتی یک ریال هم ندارند تا شب عید به خانواده‌هایشان سر بزنند و هیچ‌کس هم جوابگو نیست و مسئولان هم فقط قول می‌دهند، پس از بازی با تراکتور گفتند ۴ میلیون پاداش می‌دهند اما خبری نشد.

وی ادامه داد: کادر پزشکی ما از جیب خود برای بازیکنان دارو می‌خرند، اگر کسی به داد ما نرسد تیم قهرمان نمی‌شود، چقدر باید به عشق هواداران بازی کرد؟ دیگر بس است دیگر نمی‌توان ادامه داد.

رحمتی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه استقلال یادآور شد: شرایط سختی داریم کادر پزشکی ماساژورهای ما پول نگرفته‌اند اطلاعی ندارم کسی پول گرفته یا نه اما باشگاه باید به تعهدات خود عمل کند. هم اکنون تیم‌هایی که در کورس قهرمانی قرار دارند ۱۰ میلیون پاداش می‌گیرند چرا ما نباید این پول را بگیریم.

وی با اشاره به اسامی که کادر فنی تیم ملی اعلام کرده یادآور شد: سرمربی تیم ملی حرفه‌ای است و از همه چیز اطلاع دارد. صادقی زمانی که متوجه شد جایی در تیم ملی ندارد نمی‌توانست راه برود، علی حمودی همین اتفاق برایش افتاد. به هر حال بازیکنان استقلال توقع دارند. صد در صد این مسائل روی روحیه بازیکن تاثیر می‌گذارد و تمرکز او را از بین می‌برد. صادقی روز گذشته مصدوم شد.

دروازه‌بان استقلال تصریح کرد:‌ما اگر می‌بریم همین است و اگر ببازیم همین اتفاق رخ می دهد. من درباره خودم هیچ صحبتی نمی‌کنم. برخی بازیکنان یک تومانی پول نگرفتند. بعد بازی تراکتورسازی گفتند پول دادند اما چه کسی گرفت؟

وی درباره اینکه روز گذشته اعلام کرده بود به علت عدم دعوت شدنش به تیم ملی دوستان سابق خوشحال باشند،‌ تصریح کرد: من گفتم دوستان یعنی جمع بستم یک نفر نیست با کسی دشمنی ندارم خدا را دارم و به هیچکسی نیاز ندارم.

رحمتی با انتقاد شدید از کی‌روش تصریح کرد: مربی آورده‌ایم که کارنامه او مشخص است هر جا به عنوان نفر دوم بوده توانسته موفق کار کند. من هم یک پیشنهاد دارم تا مسئولان فدارسیون که می ترسند در مورد خیلی چیزها صحبت کنند و نمی‌توانند هیچ کاری انجام دهند، یک مربی ایرانی به عنوان نفر اول انتخاب کنند و او را دستیار سرمربی ایرانی کنند و ببینند نتیجه بهتری می‌گیریم یا نه.

وی در پاسخ به این سوال که شما قبلا از همین مربیان تعریف می‌کردید گفت: من هیچگاه از کسی تعریف نکردم و اگر شما یک مصاحبه از من آوردید که از کسی حمایت یا تعریف کردم حرفتان درست است.

همچنین ببینید

پُرافتخارترین تیم والیبال، قید قهرمانی را زد

لیگ برتر والیبال در فصل ۹۸ ـ ۹۷ پس از پایان رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *